Dodany: 2012-08-10 10:30:26

 

Czy firmy sprzedające instalacje solarne pomagają zdobyć dofinansowanieKupić zestaw solarny to nic trudnego czy nadzwyczajnie skomplikowanego, każdy może temu podołać bez większych wątpliwości.

 

Sam zakup to jednak nie wszystko poza montażem czy konserwacją a także uszczelnianiem pozostał jeszcze jeden obowiązek jakim jest załatwienie dofinansowania na taką inwestycję. Samo załatwienie też zbyt trudne być nie powinno miło by było gdyby firmy sprzedające zestawy solarne pomagały w dofinansowanie kolektorow slonecznych.

 

Tak jednak nie jest, tłumaczą się tym, żę to ni ma związku bezpośredniego z ich działalnością a wymagałoby to zatrudnienia nowych ludzi o zupełnie odmiennych kompetencjach. Mimo tego dofinansowanie kolektorow slonecznych specjalnie problematyczną kwestią nie jest i nie stanowi większego problemu dla wielu osób. Firma która sprzedaje zestawy solarne mimo wszystko nam jednak pomaga w jaki sposób? Bardzo prosty wystawia nam przecież dowód zakupu niezbędny dla potwierdzenia faktu zakupienia produktu, fakturę lub rachunek zwykły. To wystarczy potem tylko ministerstwo środowiska i załatwione już..

Nick: