Dodany: 2012-08-10 09:58:26
 

Elementy instalacji solarnychWszystko jest z czegoś złożone, zbudowane, ma swoje konkretne elementy i części be których by nie działało. Urządzenia takie jak kolektory prozniowe są przykładem instalacji solarnej, która składa się z kilku prostych głównych elementów.

 

Zwykła instalacja solarna musi mieć coś co będzie skupiać promienie słoneczne i zbierać je ze środowiska, w tym celu ma zamontowany ekran który stanowi szklana płyta, szyba która może zbierać energię solarną i przekazywać ją dalej tak działają kolektory prozniowe. W zwykłym kolektory prozniowe mamy jeszcze dwa przewodniki którym są rurki próźniowe, takie wyjście technologiczne pozwala nam na przenoszenie energii słonecznej dalej do naszego domu i tak to mniej więcej działa.

 

Taki jest system przenoszenia energii, czysta indukcja tak działają właśnie nasze wspaniałe instalacje solarne. To tyle części składowych, oczywiście każda instalacja ma jeszcze masę dodatków takich jak śrubki którymi jest przytwierdzona do podłoża oraz uszczelki czy zabezpieczenia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Elementy instalacji solarnych
Nick: