Dodany: 2012-08-10 10:19:16

 

Czy można kupić instalację solarną na kredytKredyty to piękna rzecz dzięki nim jesteśmy w stanie kupić coś na co nas nie stać i na co nie posiadamy dostatecznych środków pieniężnych ani finansowych. To bardzo dogodne wyjście finansowe, potem spłacamy w ratach należną kwotę wierzycielom.

 

Po jej spłaceniu mamy kredyt już głowy na dobre, oczywiście raty te są wzbogacone o odsetki. To sprawę załatwia definitywnie kupujemy co chcemy i potem płacimy kredyt w systemie ratalnym. Instalację solarną można kupić za kredyt, ale nie na kredyt tu nie uzyskamy dofinansowanie kolektorow slonecznych.

 

Jeśli chcemy mieć dofinansowanie kolektorow slonecznych to musimy zdobyć pieniądze na połowę instalacji solarnej a na połowę nikt nie rozłoży nam płatności na raty. Toteż dofinansowanie kolektorow slonecznych odpada tu całkowicie. Możemy wziąć kredyt na połowę wartości kolektora, ale wówczas będzie to kredyt konsumencki nikt nie da nam kredytu na połowę kolektora. A nie warto rezygnować z należnego dofinansowanie kolektorow slonecznych. A wszystko jest możliwe dzięki Unii Europejskiej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy można kupić instalację solarną na kredyt
Nick: